Meclis İlanları
Mart 2017
İLAN

Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. Maddesi gereğince 2017 yılı Mart ayı Meclis Toplantısını yapmak üzere 01/ 03/ 2017 tarihinde Çarşamba günü saat 15.00’da Belediyemiz meclis salonunda toplanacaktır. Anılan gün ve saatte toplantı salonunda hazır bulunmanızı rica ederim.

Şükrü KARABACAK
Belediye Başkanı

MECLİS PROGRAMI:

A- Açılış-yoklama B- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması. C- Şubat ayı meclis toplantısının I. Oturumunun I. Birleşimine ait tutanak özetlerinin okunup görüşülmesi. D- Gündeme alınmak istenen önergeler ve izin taleplerinin değerlendirilmesi.

MÜDÜRLÜKTEN GELEN EVRAKLAR

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden gelen “ Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübüne Nakdi Yardım Yapılması ” ile ilgili yazının okunup görüşülmesi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden gelen “ Darıca Belediyesi ile Türkiye Gençlik Vakfı Darıca İlçe Temsilciliği arasında işbirliği protokolü yapılması için Belediye Başkanına yetki verilmesi ” ile ilgili yazının okunup görüşülmesi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden gelen “Avrupa Şampiyonasında dereceye giren sporculara ödül verilmesi ” ile ilgili yazının okunup görüşülmesi. İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nden gelen “ Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullara ait 2 adet yüzme havuzunun Darıca Belediyesine tahsisi ve işletilmesi hakkında protokol yapılması için Belediye Başkanına yetki verilmesi ” ile ilgili yazının okunup görüşülmesi.

KOMİSYON RAPORLARI

İmar Komisyon Raporlarının okunup görüşülmesi.