ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA’DA ENGELLERE YER YOK
Darıca Belediyesi Engelliler Merkezi, güzel bir etkinliğe imza atarak ilçede yaşayan yaklaşık 300 engelli vatandaşı aileleriyle birlikte Ormanya’da bir araya getirdi.

Kısa adı DAREN olan Darıca Belediyesi Engelliler Merkezi, yaptığı faaliyetlerle ilçede yaşayan engelli vatandaşların ve ailelerinin hayatına renk katmaya devam ediyor. Bu çerçevede Kartepe’de bulunan Doğal Yaşam Alanı Ormanya’ya düzenlenen gezide engelli vatandaşlar ve aileleri gönüllerince bir gün geçirdiler. 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Kendilerine eşlik eden Darıca Belediyesi personeli eşliğinde keyifli bir gün geçiren ve gün boyunca doğanın tüm güzelliklerini doyasıya yaşayan engelli vatandaşların aileleri  Darıca Belediyesi ve yetkililere  teşekkür ettiler. 

Periyotlar halinde düzenledikleri bilgisayar, müzik, filografi gibi değişik kursların yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklerle de engelli vatandaşları topluma kazandırmayı ve toplumla bütünleştirmeyi hedeflediklerini ifade eden Darıca Belediyesi Engelliler Merkezi yetkilileri ise bu tür etkinliklerin bundan sonra da devam edeceğini ifade ettiler.Tarih: 29.08.2019
DARICA’DA ENGELLERE YER YOK
DARICA’DA ENGELLERE YER YOK