ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
USTA YAZARLAR DARICALI GENÇLERE EĞİTİM VERECEK
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla gençlere yönelik “Bir Yazar Okulu” başlıyor. Eğitimin 15 Şubat’ta başlayacağı yazarlık okulunda dersleri ise Habertürk Televizyonu’nun iki başarılı sunucusu Veyis Ateş ve Mehmet Akif Ersoy ile Türkiye Gazetesi Yazarı Süleyman Özışık verecek.

Darıca Belediyesi'nin yazı yazmak, yazar olmak isteyen gençlere yönelik açtığı “Bir Yazar Okulu” kapılarını açıyor. 17-25 yaş arası yazarlığa meraklı gençlere yönelik düzenlenecek Yazar Okulu için kayıtlar başladı. 15 Şubat 2020’ye kadar kayıtların süreceği belirtilirken katılımın kontenjanla sınırlı olduğu okula gençlerin ilgisinin yoğun olduğu belirtildi. 

USTA YAZARLAR BAŞARININ SIRRINI ANLATACAK

Kayıtlar için başvuruların Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’ne yapılacağı belirtilirken dersler de 15 Şubat’tan itibaren başlayacak. Derslerin her cumartesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde saat 13.00’da başlayacağı Yazar Okulu’na ilginin yoğun olması bekleniyor. Yazarlık eğitimini ise Habertürk Televizyonu’nun iki başarılı sunucusu Veyis Ateş ve Mehmet Akif Ersoy ile Türkiye Gazetesi Yazarı Süleyman Özışık verecek. Tecrübeli gazeteci ve yazarlar, başarı sırlarını ve püf noktalarını Darıcalı gençlerle paylaşacak.

BAŞKAN BIYIK GENÇLERİ DAVET ETTİ

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yazarlığa ilgi duyan gençleri Bir Yazar Okulu’na davet ederek “Darıca’da gençleri önemsiyoruz. Daha önce İskoliye Sanat Akademisi’ni hayata geçirerek tiyatroya ve müziğe meraklı gençlerin hizmetine açtık. Yazarlık Okulu’nda da yazıya ve yazarlığa ilgi duyan gençlerimizi bekliyoruz. Darıca Belediyesi, spordan kültür sanata her alanda gençlerin yanında olacak. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri bizim en önemli önceliklerimizden biri” diye konuştu.Tarih: 13.02.2020
USTA YAZARLAR DARICALI GENÇLERE EĞİTİM VERECEK