ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA'DA SOSYAL TESİSLERDE YENİ DÖNEM BAŞLADI
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla belediyenin sosyal tesislerinde sosyal belediyecilik anlayışıyla indirimli fiyatlar başladı. Yeni fiyatlar vatandaşların yüzünü güldürürken Darıcalılar Başkan Bıyık’a teşekkür ettiler.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, vatandaşlara verdiği sözü tuttu ve belediyenin sosyal tesislerindeki fiyatları indirdi. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla sahilde bulunan Deniz Köşk Restoran’da yeni fiyat uygulaması hayata geçirildi.

FİYATLAR VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

10 Ocak 2020 itibariyle yeni menüler ve yeni fiyatların hizmete girdiği Deniz Köşkü Restoran, indirimli fiyatların başladığı ilk günden itibaren vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Deniz Köşkü Restoran yeni döneme hazır hale gelirken yenilenen menüsü ve gülümseten fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Aileleriyle birlikte sosyal tesislere gelen vatandaşlar, yeni fiyatların çok olumlu olduğunu ifade ederek Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür ettiler. 

SÖZ VERDİK FİYATLARI İNDİRDİK

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da vatandaşlara söz verdiklerini ve fiyatları indirdiklerini ifade ederek “Göreve gelirken sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğimizi söylemiştik. Vatandaşlarımızın bizden isteklerinden biri de sosyal tesislerdeki fiyatların indirilmesiydi. Biz de vatandaşlarımıza söz vermiştik. Verdiğimiz sözü yerine getirerek yeni fiyatlarla vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladık. Sosyal tesislerimize gelen vatandaşlar artık aileleriyle birlikte çok fazla ücret ödemeden yemek yiyebiliyorlar” dedi.

SOSYAL TESİSLER YENİLENİYOR

Darıca’da sosyal tesisleri yenilediklerini de ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarımız devam ediyor. Darıcalı vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha ucuz hizmet verebilmek için sosyal tesislerimizde yenileme çalışması başlattık. Yaz aylarında Bayramoğlu’nda Balyanoz Cafe’yi hizmete almıştık. Darıca Dudayev sahilinde de mevcut tesislerimizi daha modern ve Darıca’ya yakışır hale getiriyoruz. Dudayev Cafe ve Teras Cafe’de tadilat ve yenileme çalışmamız kısa süre içinde tamamlanacak ve vatandaşlarımıza daha iyi şartlarda hizmet verecek. Aynı şekilde yeni tesislerimizde de fiyatları sosyal belediyecilik anlayışıyla güncelleyeceğiz” diye konuştu.

İŞTE YENİ FİYATLAR

Yenilenen görünümü ve indirimli menüleri ile dikkat çeken Deniz Köşkü Restoranı’ında fiyatlar vatandaşın yüzünü güldürdü. Sosyal belediyecilik ilkesiyle hareket edilen sosyal tesiste indirimli fiyatların bazıları ise şöyle:

Kuşbaşılı Pide:
Eski fiyat: 20 TL
Yeni fiyat: 14 TL

Tavuk Şiş: 
Eski fiyat: 18 TL
Yeni fiyat: 14 TL

Izgara Köfte: 
Eski fiyat: 20 TL
Yeni fiyat: 16 TL

Dürümler:
Eski fiyat: 16 TL
Yeni fiyat: 10 TL

Günün çorbası:
Eski fiyat: 6 TL
Yeni fiyat: 4 TLTarih: 14.01.2020
DARICA'DA SOSYAL TESİSLERDE YENİ DÖNEM BAŞLADI
DARICA'DA SOSYAL TESİSLERDE YENİ DÖNEM BAŞLADI
DARICA'DA SOSYAL TESİSLERDE YENİ DÖNEM BAŞLADI
DARICA'DA SOSYAL TESİSLERDE YENİ DÖNEM BAŞLADI
DARICA'DA SOSYAL TESİSLERDE YENİ DÖNEM BAŞLADI