ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK "YILIN FOTOĞRAFLARINI SEÇTİ"
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Anadolu Ajansı (AA) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Anadolu Ajansı (AA) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı. Başkan Muzaffer Bıyık, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde oylamaya sunulan fotoğrafları inceledi.

3 DALDA OY VERDİ

Spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde Fransa ile A Milli Takım arasında oynanan maçta çekilen "Millilerden asker selamı" adlı fotoğrafı seçen Başkan Bıyık, yaşam kategorisinde İstanbul Çamlıca Camisi'nde Regaip Kandili dolayısıyla düzenlenen programın yer aldığı "Çamlıca'da kandil akşamı" fotoğrafına oy verdi. Başkan Muzaffer Bıyık, "haber" kategorisinde ise Türkiye'nin denizlerdeki arama ve sondaj faaliyetlerinin artırılması amacıyla TPAO tarafından satın alınan ve düzenlenen törenle Akdeniz'e doğru yola çıkan Yavuz'un, Çanakkale Boğazı'ndan geçtiği sırada çekileni "Yavuz'un Akdeniz'e yolculuğu" başlıklı fotoğrafı beğendi. Oylamaya sunulan fotoğrafların hepsinin birbirinden güzel olduğunu belirten Başkan Bıyık, fotoğrafları seçerken zorlandığını vurguladı. Tarih: 26.12.2019
BAŞKAN BIYIK
BAŞKAN BIYIK
BAŞKAN BIYIK
BAŞKAN BIYIK