ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK DADAŞLARI AĞIRLADI
Kısa adı KEDFE olan Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Tekin Dursun ve yönetimi, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı makamında ziyaret ederek tebrik edip görevinde başarılar dilediler.

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Tekin Dursun ve yönetimi ile Darıca Belediyesi’nin Erzurumlu meclis üyeleri Başkan Bıyık’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilerken, Bıyık ve yönetiminin yeni dönemde Darıca’da güzel projelere imza atacaklarına olan inançlarını dile getirdiler. 

Derneklerle İstişare Halinde Olacağız

Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise “ilçe başkanlığım boyunca derneklerimizle sürekli iç içe olduk. Belediye başkanlığım döneminde de yine sizlerle birlikte olacağız. Sivil toplum kuruluşlarımızı her zaman önemseyeceğiz. Darıca’yı sizlerle birlikte yöneteceğiz. Sizlerin görüşleri bizim için önemli. Toplumun bütün kesimleriyle istişare halinde olarak ortak akıl çerçevesinde hareket edeceğiz. Sizlere de görevlerinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.Tarih: 02.05.2019
BAŞKAN BIYIK DADAŞLARI AĞIRLADI
BAŞKAN BIYIK DADAŞLARI AĞIRLADI