ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK'TAN 1 MAYIS MESAJI
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda işçilerin 1 Mayıs Bayramı’nı tebrik etti.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İşçinin emeğine ve alın terine saygı duyduklarını vurgulayan Başkan Bıyık, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Alın terleriyle emek veren bütün işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de işçilerin birlik ve beraberliği için her yıl kutlanan 1 Mayıs’ın huzur ve barış içerisinde kutlanmasını temenni ediyorum.

Partimiz kurulduğu günden beri her zaman işçinin ve emekçinin yanında yer almıştır. Alın terine her zaman önem vermiştir. Biz de Darıca Belediyesi olarak emeğe ve alın terine saygı duyuyoruz. Görev süremiz boyunca emekçi kardeşlerimizin yanında yer alacağız. Seçim beyannamemizde de belirttiğimiz gibi İstihdam Masası Projemizi kısa bir süre içerisinde faaliyete geçirerek istihdama katkı sunmak ve işçi kardeşlerimize destek olmak istiyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün ruhuna ve anlamına uygun şekilde, tam bir bayram havasında kutlanmasını diliyor, işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”Tarih: 30.04.2019
BAŞKAN BIYIK'TAN 1 MAYIS MESAJI