ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BIYIK: 'GTO İLE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ'
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve yönetimini ağırladı. GTO ile işbirliğine hazır olduklarını ifade eden Bıyık, “Gebze Ticaret Odası aynı zamanda Darıca’nın da odası. Her konuda işbirliğine hazırız” dedi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve yönetimi de Başkan Bıyık’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Bıyık’a yeni görevinde başarılar dileyen GTO Başkanı Nail Çiler, oda olarak Darıca Belediyesi ile ortak projeler yapmak istediklerini söyledi.
 
BIYIK, GTO YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Kendisini ziyaret eden GTO Başkanı Nail Çiler ve beraberindeki heyete teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da GTO ile işbirliğine hazır olduklarını kaydederek “Gebze Ticaret Odası aynı zamanda Darıca’nın da odası. Biz belediye olarak her konuda işbirliğine hazırız. Ortak projeler için uyumlu bir şekilde ortak akılla projeler geliştirebiliriz. Darıcalı vatandaşlarımızın faydalanması için birlikten kuvvet doğar anlayışıyla her zaman işbirliği içinde olacağız” diye konuştu. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekimiyle sona erdi.Tarih: 29.04.2019
BIYIK: 'GTO İLE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ'
BIYIK: 'GTO İLE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ'