ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK KOLTUĞU DEVRETTİ
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ‪23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde başkanlık makamını temsili olarak, Mustafa Kemal İlkokulu 4D Sınıfı öğrencisi Ahmet Kayra Kayar’a emanet etti.

Mustafa Kemal İlkokul Müdürü Suat Yapıcı ve öğretmenlerin de eşlik ettiği programda konuklar, Başkan Bıyık’a bir çiçek takdim ederken, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Bıyık, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ederken, başkanlık koltuğunu bir süre Mustafa Kemal İlkokulu 4D Sınıfı öğrencisi Ahmet Kayra Kayar’a emanet etti. Bıyık, Kayar’ın Darıca ile ilgili projelerini dinledi. Kayar ise 22 Nisan’ın aynı zamanda doğum günü olduğunu belirterek kendisi için özel bir anlam taşıdığını söyledi. Minik Başkan temsili olarak birim müdürlerini arayarak, Darıca ilgili projelerini anlatıp, projelerin bir an önce hayat geçirilmesi noktasında talimatlar verdi. 

Çocuklarımıza Güveniyoruz

Başkan Bıyık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada kutlanan tek çocuk bayramı olması açısından önem arz ettiğini söyledi.

Bıyık, “Kurtuluş mücadelesinin ardından Büyük Millet Meclisi'nin açılış günü olan 23  Nisan 1920 tarihi ülkemiz adına demokrasiye geçiş günüdür. Büyük  Komutan M.Kemal Atatürk aynı zamanda bu günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilan ederek çocuklarımıza hediye ederek, çocuklarımıza olan inancını göstermiştir. Bizlerde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, çağın gereklerine uygun olarak  kendilerini yetiştirip, ülkemizi gelişmiş ülkeler seviyesine çıkaracaklarına, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne  ve Cumhuriyetimize ilelebet sahip çıkacaklarına olan inancımız tamdır.Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle  anıyor,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik ediyorum. “ dedi. Tarih: 22.04.2019
BAŞKAN BIYIK KOLTUĞU DEVRETTİ
BAŞKAN BIYIK KOLTUĞU DEVRETTİ
BAŞKAN BIYIK KOLTUĞU DEVRETTİ
BAŞKAN BIYIK KOLTUĞU DEVRETTİ