ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK, PERSONELLERLE BULUŞTU
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, belediye personeliyle bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinliyor. 5 yıllık dönemde uygulayacakları belediyecilik modeli hakkında istişarelerde bulunan Bıyık, gönül belediyeciliğini en iyi şekilde hayata geçirmek için personele de büyük görevler düştüğünü söyledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, tebrik ziyaretlerini kabul ederken bir yandan da belediye personeliyle bir araya gelerek yeni dönemde hayata geçirecekleri projeler ve yeni belediyecilik vizyonu hakkında istişarelerde bulunuyor. Zabıta ve Garaj personeliyle sabah kahvaltısında bir araya gelen Bıyık, talep ve önerilerini dinledi.

VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ

5 yıl boyunca vatandaş odaklı çalışacaklarını ifade eden Bıyık, “Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız. Gönül belediyeciliğini Darıca’da en iyi şekilde hayata geçirmek için hepimize büyük görevler düşüyor. Sizler sahada belediyeyi temsil ediyorsunuz. Vatandaşla her fırsatta bir araya geliyorsunuz. Sizlerin yaklaşımı çok önemli. Vatandaşı mutlu edecek şekilde çalışmalıyız. 5 yıl boyunca vatandaşa zulmetmeden insan merkezli bir belediyecilik uygulayacağız. Bu konuda hepimiz daha fazla özverili olacağız” diye konuştu.Tarih: 16.04.2019
BAŞKAN BIYIK, PERSONELLERLE BULUŞTU
BAŞKAN BIYIK, PERSONELLERLE BULUŞTU