ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA'YI KÜTÜPHANELERLE DONATIYORUZ
Göreve geldiği günden beri kültür sanat alanında birçok projeyi hayata geçiren ve ilçeye yeni eserler kazandıran Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yeni bir kütüphanenin müjdesini daha verdi. GTO işbirliğinde ilçeye kazandırılan Darıca Hizmet Kompleksi’nde içerisinde binlerce kitabın olacağı modern bir kütüphane yakında hizmete başlayacak.

Kitap Kafe ve Kitap Fuarı gibi eğitim ve kültür sanat alanında örnek projeler geliştiren Darıca Belediyesi, bir yandan da ilçeye modern kütüphaneler kazandırmaya devam ediyor. Gençlerin kitapla daha fazla buluşabilmesi amacıyla içerisinde 10 bin kitabın olduğu Millet Kütüphanesi’ni hizmete açan Darıca Belediyesi, yeni bir kütüphanenin daha startını verdi. 

DARICA HİZMET KOMPLEKSİ İÇİNDE YAPILIYOR

Gebze Ticaret Odası işbirliğinde kısa bir süre önce ilçeye kazandırılan Darıca Hizmet Kompleksi içerisinde yapılan modern kütüphanede hummalı bir şekilde devam eden çalışmalarda sona gelinirken Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve GTO Başkanı Abdurrahman Aslantaş, çalışmaları inceleyerek son durum hakkında bilgiler aldı. Darıca Belediyesi ile uyum içinde çalıştıklarını belirten GTO Başkanı Aslantaş, gençlerin yararlanması için yapılan faydalı bir işe destek verdiği için Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür etti.

BIYIK: “GENÇLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”


Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da GTO Başkanı Aslantaş ve ekibine teşekkür ederek “Ticaret odamızla birlikte ilçemize içerisinde aşevi, taziye yeri ve AFAD koordinasyon merkezi gibi alanlarında yer aldığı güzel bir hizmet kazandırdık. Söz verdiğimiz gibi gençlerimiz için bir de modern kütüphane hazırlıyoruz. Darıca’nın eğitim ve kültür sanat şehri olması için söz vermiştik. Daha önce Kitap Kafa ve Millet Kütüphanesi’ni açtık. Büyükşehir Belediyemizle birlikte Millet Bahçesi’nde büyük bir kütüphane inşaatımız da devam ediyor. Bunların yanı sıra Kitap Fuarı’nı da geleneksel hale getirerek ilçemizde okuma kültürünün oluşmasına katkı sağladık. Darıca Hizmet Kompleksi’nde de içerisinde binlerce kitabın olacağı modern bir kütüphaneyi yakın bir zamanda gençlerin hizmetine sunacağız. Okuma salonları, bilgisayar odaları ve çalışma odaları ile gençlerin yanında olacağız. Çayımızı, kekimizi de ikram edeceğimiz kütüphanemiz şimdiden hayırlı olsun” dedi.Tarih: 17.05.2023
DARICA'YI KÜTÜPHANELERLE DONATIYORUZ
DARICA'YI KÜTÜPHANELERLE DONATIYORUZ
DARICA'YI KÜTÜPHANELERLE DONATIYORUZ
DARICA'YI KÜTÜPHANELERLE DONATIYORUZ
DARICA'YI KÜTÜPHANELERLE DONATIYORUZ