ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA BELEDİYESİ DEPREM BİLGİ SİTESİNİ YAYINA AÇTI
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından afet bölgesinde ilk günden itibaren tüm imkanlarını seferber eden ve yaraları sarmak için çalışan Darıca Belediyesi, vatandaşları bilgilendirmek için yapılan çalışmaların ve yardımların da yer aldığı www.deprem.darica.bel.tr internet sitesini yayına açtı.

10 ili etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından hem yardım kampanyaları başlatan hem de deprem bölgesinde tüm imkanlarını seferber ederek yaraları sarmak için çalışan Darıca Belediyesi, şeffaf bir şekilde yapılan yardımlar ve deprem bölgesine yönelik neler yapıldığını detaylıca anlatan bilgilerin yer aldığı www.deprem.darica.bel.tr internet sitesini hizmete sundu.

BİLGİLER GÜNCELLENİYOR

Darıca’da yaşayan ve yardım kampanyalarına büyük destek veren vatandaşların yapılan yardımları şeffaf bir şekilde görmeleri için hazırlanan internet sitesinde Darıca Belediyesi’nin deprem bölgelerine kaç tır yardım gönderdiği, hangi ihtiyaç malzemelerinin ve gıda kolilerinin gönderildiği gibi bilgiler yer alıyor. Ayrıca Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve ekibinin de deprem bölgelerinde yaptığı çalışmalar da anlatılıyor. Darıcalı vatandaşların gün gün bilgilerin güncellendiği internet sitesine girerek yapılan çalışmaları takip edebileceği ve bilgi alabileceği belirtildi.Tarih: 14.03.2023
DARICA BELEDİYESİ DEPREM BİLGİ SİTESİNİ YAYINA AÇTI