ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK'TAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, deprem felaketi nedeniyle yaraları sarmaya ihtiyaç duyduğumuz dönemde Miraç Kandili’nin tüm acıları hafifletmeye vesile olmasını diledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bu kutlu günün ülke ve millet olarak kenetlenmeye ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde acıları hafifletmeye vesile olmasını temenni eden Başkan Muzaffer Bıyık, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Rahmet ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı en müstesna gecelerden birisi olan Miraç, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) mucizevi bir yolculukla Yüce Allah’ın huzuruna kabul edildiği kutlu yolculuktur.

İçerisinde büyük hikmetler barındıran mübarek Miraç Kandili’nin ve üç ayların, ülke ve milletçe yaşadığımız deprem felaketinin ardından birlik ve beraberliğimize katkı sağlamasını dilerim. Bu kutlu gecenin, yaşadığımız büyük afetin yaralarını hızla sarmamıza, ülkemizde ve özellikle deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın acılarının azalmasına vesile olmasını dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor, başta Darıcalı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni kutluyor, kandilin bütün insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”Tarih: 17.02.2023
 BAŞKAN BIYIK'TAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI