ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA'YA PTT KARGO GELİYOR
İlçede ihtiyaç olan PTT Kargo’nun şehre kazandırılması için adım atan Darıca Belediyesi, tadilat ve yenileme çalışmalarına başladı. İlçedeki hiçbir soruna duyarsız kalmayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla başlayan çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.

Vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için her türlü adımı atan ve ilçenin ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalar yürüten Darıca Belediyesi, PTT Kargo’nun Darıca’ya gelmesi için çalışma başlattı. Darıca’da bir ihtiyaç olan ve vatandaşların başka bir ilçeye gitmek zorunda kaldığı PTT Kargo merkezinin ilçeye kazandırılması çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 

BAŞKAN BIYIK TALİMAT VERDİ

PTT Kocaeli Başmüdür Yardımcısı Tacettin Mazlum’un kendisini ziyaretinde dile getirdiği soruna duyarsız kalmayan ve vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına hemen talimat veren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Darıca PTT şubesinin arkasında bulunan alanda tadilat çalışmalarını Darıca Belediyesi olarak yapıyoruz. PTT müdürlüğümüzün bizden böyle bir talepte bulunmasıyla birlikte bizler de vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına hemen çalışma başlattık. Kurumlarla işbirliğine önem vererek ilçemizin hangi alanda neye ihtiyacı varsa elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz. Çalışmaların kısa sürede bitirilmesiyle inşallah ilçemiz yeni bir hizmete daha kavuşacak. Şimdiden Darıca’mıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.Tarih: 01.02.2023
DARICA'YA PTT KARGO GELİYOR
DARICA'YA PTT KARGO GELİYOR
DARICA'YA PTT KARGO GELİYOR
DARICA'YA PTT KARGO GELİYOR