ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK'TAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, basın çalışanlarının vatandaşların haber alma hakkının korunması açısından önemli bir görev üstlendiğini belirtti.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Basının kamuoyunu bilgilendirme noktasında önemli görevler üstlendiğini belirten Başkan Muzaffer Bıyık, şu ifadeleri kullandı: “Demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından olan basınımız; kamuoyunu bilgilendirmek, vatandaşlarımızla kurumlar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olmak, vatandaşlarımızın haber alma hakkını tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışıyla yerine getirmek gibi birçok önemli görevler üstlenmektedir. Halkımızın gözü, kulağı ve sesi konumundaki Darıca’mızın ve bölgemizin tüm basın kuruluşları, görevlerini yerine getirme noktasındaki çalışmaları, yaptığı yayınlar, ortaya çıkardığı ürünler ile geldiği seviye takdir edilecek konumdadır. 

Bu duygu ve düşüncelerle kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi için her şartta görevleri peşinde koşan, mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını dilerim.”Tarih: 09.01.2023
BAŞKAN BIYIK'TAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI