ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK’TAN YENİ YIL MESAJI
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yeni yıl mesajı yayınlayarak Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcı olacak 2023 yılının ülkemiz başta olmak üzere herkese sevgi, huzur ve başarı getirmesini diledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yeni yüzyılda Darıca’yı marka şehir yapmak için çalışacaklarını belirten Başkan Muzaffer Bıyık, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Her yeni yıl; coşkunun, mutluluğun daha da anlam kazandığı, umudun çoğaldığı yeni beklenti ve başlangıçlar anlamına gelmektedir. Öncelikle 2023 yılının, ilçemiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını diliyor, tüm dünyada barışa, dostluğa, birlik ve beraberliğe vesile olmasını temenni ediyorum.

2022 yılını geride bırakırken söz verdiğimiz gibi ilçemize eğitimden sağlığa, kültür sanattan spora ve altyapıdan üstyapıya kadar birçok alanda sayısız eser kazandırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler, göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar, hemşerilerimizden aldığımız destekle Darıca’mızı marka şehir yapmak için aynı kararlılıkla canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcı olacak 2023 yılının ülkemiz başta olmak üzere herkese sevgi, huzur ve başarı getirmesini dilerim. Yeni yıl, hayırla ve bereketle gelsin inşallah.”


Tarih: 31.12.2022
BAŞKAN BIYIK’TAN YENİ YIL MESAJI