ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK'TAN ÖĞRETMENEVİ MÜJDESİ
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, okul aile birlikleri ve okul müdürleriyle istişare toplantısında bir araya gelerek iki müjde birden verdi. Her okul aile birliği için bütçe oluşturacaklarını belirten Başkan Muzaffer Bıyık, Millet Bahçesi içerisinde de Darıca Öğretmenevi projesini hayata geçireceklerini müjdeledi.

Toplumun her kesimiyle istişare toplantılarına özen gösteren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Okul Aile Birlikleri ve okul müdürleriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Başkan Muzaffer Bıyık ve eşi Havva Bıyık’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Darıca Kaymakamı Yüksel Kara ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz ile birlikte Darıca genelindeki okul müdürleri ve okul aile birliği yöneticileri katıldı. 

BAŞKAN BIYIK’TAN İKİ MÜJDE

Toplantıda konuşan ve eğitim camiasına iki müjde birden veren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Darıca’mızdaki hiçbir soruna sırtımızı dönmüyoruz. Okullarımızın taleplerini, sorunlarını görmezden gelmiyoruz. Bizim işimiz değil demiyoruz. Kaymakamımızla birlikte uyum içerisinde her sorunu çözmek için çalışıyoruz. Her hafta pazartesi günleri bir okulumuzda bayrak törenine katılarak öğrencilerimize iyi dersler dileyip ardından okul idarecilerimizle fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu yıl bildiğiniz gibi üniversite sınavına giren gençlerimizin sınav oturum ücretini belediye olarak biz ödedik. Öğrencilerimize desteğimizi bu yıl da sürdüreceğiz. Aynı şekilde her okulda okul aile birliklerimizin bütçesine destek olmak için de bir çalışma yapıyoruz. Her okulumuzda okul aile birliklerine bütçe ayıracağız. Millet Bahçesi içerisinde öğretmenlerimiz için Öğretmenevi yapmak istiyoruz. Kaymakam beyle birlikte yerinde incelemelerde bulunduk. Olmaması için bir sebep yok. Olması için de hep birlikte çalışacağız. Ama başaracağımıza inanıyorum” dedi.Tarih: 23.12.2022
BAŞKAN BIYIK'TAN ÖĞRETMENEVİ MÜJDESİ
BAŞKAN BIYIK'TAN ÖĞRETMENEVİ MÜJDESİ
BAŞKAN BIYIK'TAN ÖĞRETMENEVİ MÜJDESİ
BAŞKAN BIYIK'TAN ÖĞRETMENEVİ MÜJDESİ