ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA'YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ
Darıca’da yıllardır kanayan yara olan Cami Mahallesi Göktaş Sokak ve çevresindeki altyapı, doğalgaz ve üstyapı konusunu çözmek için vatandaşlara söz veren ve gerekli çalışmaları başlatan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yapılan çalışmaları inceledi. Mahalle sakinleriyle de sohbet eden Başkan Muzaffer Bıyık, Darıca’ya sokak sokak hizmet götürmek için çalıştıklarını söyledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, vatandaşların taleplerini yerine getirmek için mahalle mahalle, sokak sokak çalışma başlatırken yıllardır kanayan yara olan sorunları da çözmek için tüm ekiplere talimat verdi. 

VATANDAŞIMIZIN AYAĞI ÇAMURA DEĞMEYECEK

Yıllardır kanayan yara olan Cami Mahallesi Göktaş Sokak ve çevresindeki altyapı, doğalgaz ve üstyapı konusunu çözmek için vatandaşlara söz veren ve gerekli çalışmaları başlatan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yapılan çalışmaları inceledi. Özellikle altyapı konusunda önemli çalışmalar yapılırken Başkan Muzaffer Bıyık, “Altyapısı olmayan bölgelerimizde titizlikle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerinin başımızın üzerinde yeri var. Hiçbir vatandaşımızın ayağının çamura değmemesi için canla başla çalışıyoruz. Göktaş Sokak ve çevresindeki sorunları da vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda bir bir çözüyoruz” dedi.

SOKAK SOKAK HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Mahalle sakinleriyle de birebir görüşen ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Muzaffer Bıyık, “Mahalle ve bölge ayırt etmeksizin herkese eşit hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Darıca’mıza sokak sokak hizmet etmek için çalışıyoruz. Bu yapılan hizmetler sizlere bir lütuf değil. Görevimizi yerine getiriyoruz. Sizlerin sorunlarını çözmek bizim asli görevlerimizin başında geliyor. Her mahallemizde vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için çalışmaya ve problemleri çözmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Mahalle sakinleri de Başkan Muzaffer Bıyık’a yıllardır bekledikleri çalışmayı gerçekleştirdiği ve kendilerine destek verdiği için teşekkür ettiler.Tarih: 09.11.2022
DARICA'YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ
DARICA'YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ
DARICA'YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ
DARICA'YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ
DARICA'YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ