ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK, DARICA İÇİN İSTİŞARELERDE BULUNUYOR
Katılımcı belediyecilik anlayışını benimseyen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kenti ortak akılla yönetmek amacıyla sivil toplum kuruluşları ile yakın temasını sürdürüyor. Darıca’daki hemşeri derneklerinin başkanlarıyla çay sohbetinde bir araya gelen Başkan Muzaffer Bıyık, fikir alışverişinde bulundu.

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla hareket eden ve toplumun bütün kesimleriyle istişareler yapan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçede faaliyette bulunan dernekleri ziyaret ederek Darıca için yapılan çalışmalar ve devam eden projeler hakkında istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

DARICA’MIZI ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ

Önceki akşam dernek başkanlarıyla çay sohbetinde bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca’yı ortak akılla yönetmek amacıyla sivil toplum kuruluşlarının fikirlerini önemsediğini ifade ederek “Derneklerimiz sivil toplum örgütleri olarak hemşerilerimizin ilçemiz için beklentilerinin ortaya konulmasında önemli görevler üstleniyor. Bu bağlamda derneklerimizle, ilçemizin geleceğini şekillendirecek hizmetlerimiz hakkında yaptığımız istişare toplantılarında iletilen talep ve öneriler bizlere ışık tutuyor. İlçemizin dinamiklerini canlı tutarak istişare kültürüyle çalışmalarımızı gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Katkılarından dolayı tüm derneklerimize teşekkür ediyorum” dedi. Dernek başkanları da her fırsatta kendileriyle bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Başkan Muzaffer Bıyık’a ilgisinden ve desteğinden dolayı teşekkür ettiler.Tarih: 12.09.2022
BAŞKAN BIYIK, DARICA İÇİN İSTİŞARELERDE BULUNUYOR
BAŞKAN BIYIK, DARICA İÇİN İSTİŞARELERDE BULUNUYOR