ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN MUZAFFER BIYIK'IN SÜRPRİZİ ŞEHİT ÇOCUKLARINI SEVİNDİRDİ
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kendisinden scooter talep eden El-Bab şehidi Murat Tevlim’in çocuklarına sürpriz yaparak evlerinde ziyaret etti ve hediyelerini verdi. Şehit çocukları sevinçlerini Başkan Muzaffer Bıyık’a sarılarak gösterirken ziyarette duygusal anlar yaşandı.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, El-Bab şehidi Darıcalı Murat Tevlim’in emaneti olan çocuklarını evlerinde ziyaret ederek ailesiyle hasbihal edip taleplerini dinledi. Şehit çocuklarının kendisinden scooter talep etmesi üzerine çocukları kırmayan Başkan Muzaffer Bıyık, scooter hediye ederek çocukları sevindirdi. Kısa bir süre önce sünnet olan Talha Buğra’ya makam aracını da sünnet arabası olarak tahsis eden Başkan Muzaffer Bıyık’ın jestinden dolayı mutlu olduklarını belirten şehidin ailesi, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür ettiler.

ŞEHİDİMİZİN EMANETİ BAŞIMIZIN TACI

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, şehit çocuklarının her zaman elinden tutmaya devam edeceğini belirterek “Şehit aileleri ve onların emanetleri bizim başımızın tacı. Şehidimizin emaneti olan yavrularımızın bizden taleplerini yerine getirmek boynumuzun borcu. Her zaman onların yanında olmaya ve ellerinden tutmaya devam edeceğiz. Şehitlerimiz bizlerin sağlığı ve huzuru için canlarını seve seve feda ediyorlar. Bize düşen de her zaman onların emanetlerine en iyi şekilde sahip çıkmaya çalışmak olacak” diye konuştu. Şehit çocukları istedikleri hediyeyi karşılarında görürken sevinçlerini Başkan Muzaffer Bıyık’a sarılarak gösterdiler. Ziyarette oldukça duygusal anlar yaşanırken Başkan Muzaffer Bıyık, bir telefon kadar yakın olduğunu belirterek her zaman şehit ailesinin yanında olmaya devam edeceğini söyledi.Tarih: 21.04.2022
BAŞKAN MUZAFFER BIYIK'IN SÜRPRİZİ ŞEHİT ÇOCUKLARINI SEVİNDİRDİ
BAŞKAN MUZAFFER BIYIK'IN SÜRPRİZİ ŞEHİT ÇOCUKLARINI SEVİNDİRDİ
BAŞKAN MUZAFFER BIYIK'IN SÜRPRİZİ ŞEHİT ÇOCUKLARINI SEVİNDİRDİ