ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA’LI KADINLAR İÇİN PİLATES DERSLERİ
Darıca Belediyesi, ‘Haydi Kadınlar Spora’ sloganıyla ilçedeki kadınlara daha sağlıklı bir yaşam için spor yapma imkanı sunuyor. Bayanlar yüzme havuzunda kadınlar, yüzmenin yanı sıra pilates, zumba, fitness ve boks yaparak hem form tutuyor hem de spor yapmanın keyfini yaşıyor.

‘ Spor şehri Darıca’ hedefiyle örnek projeler geliştiren Darıca Belediyesi’nin sağlıklı bir yaşam için sporu teşvik etme adına hayata geçirdiği çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gençlere ve çocuklara yönelik spor aktivitelerinin yanı sıra kadınlar için de yüzme, pilates, zumba ve boks gibi branşlarda eğitimler veriliyor. Kadınlara yönelik verilen eğitimler Bayanlar havuzunun altında hayata geçirilen spor salonunda gerçekleşiyor. Darıca Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü bünyesinde düzenlenen eğitimler ile Darıcalı kadınlar sporla iç içe, sağlıklı bir hayatın kapısını aralıyor. Kadınlara yönelik kurslar hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenlerin 0262 653 15 05 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilecekleri ifade edildi.

DARICALI KADINLARI SPORLA BULUŞTURUYORUZ

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, spor şehri Darıca hedefiyle herkesin daha fazla sporla buluşması için yeni projeler geliştirdiklerini ifade ederek sporu ve sağlıklı yaşamı her alanda desteklediklerini söyledi. Darıcalı kadınların sağlıklı yaşam bilinci kazanmaları ve düzenli spor yapmalarını amaçladıklarını kaydeden Başkan Muzaffer Bıyık, “Darıca Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz ve Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübümüz bünyesinde Darıcalı kadınlarımızı sporla buluşturuyoruz. Sağlıklı ve spor dolu bir hayatın önemini biliyor bu amaçla da kadın erkek, genç yaşlı 7’den 70’e herkesin spor yapmasını hedefliyoruz. Mutlu aile mutlu Darıca anlayışıyla hareket ederek kadınlar için özel projeler geliştiriyoruz. Çünkü ailenin en önemli parçasının kadınlar olduğunu biliyoruz. Mutlu aile mutlu Darıca sloganının altında ise güçlü kadın güçlü aile anlayışıyla kadınlara pozitif ayrıcalık yapıyoruz. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Darıcalı kadınlar çeşitli branşlarda spor yapıyor. Ben bütün Darıcalı hanım kardeşlerimizi onlar için hayata geçirdiğimiz modern spor salonlarına davet ediyorum” diye konuştu.


Tarih: 16.02.2022
DARICA’LI KADINLAR İÇİN PİLATES DERSLERİ
DARICA’LI KADINLAR İÇİN PİLATES DERSLERİ
DARICA’LI KADINLAR İÇİN PİLATES DERSLERİ
DARICA’LI KADINLAR İÇİN PİLATES DERSLERİ
DARICA’LI KADINLAR İÇİN PİLATES DERSLERİ
DARICA’LI KADINLAR İÇİN PİLATES DERSLERİ