ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK, İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA ÇALIŞMALARI ANLATTI
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği Yerel Yönetimler Danışma Meclisi Toplantısında yapılan çalışmaları anlattı. Slayt eşliğinde sunum yapan Başkan Muzaffer Bıyık, “Hükümetimiz ve Büyükşehir Belediyemizle beraber milletimize birlikte söz verdik, birlikte başardık” dedi.

AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği Yerel Yönetimler Danışma Meclisi Toplantısı Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ile birlikte diğer ilçe belediye başkanları ve diğer belediye başkanları, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Oldukça coşkulu geçen toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ufuk Acay, birlik beraberlik mesajları verdi. Danışma Meclisi’nde AK Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay divan başkanlığını ve ilçe Kadın Kolları Başkanı Selma Gülenç, Gençlik Kolları Başkanvekili Efe Özkan ve İlçe Yöneticisi Hamza Doğan ise divan üyeliğini yaptı.

BIYIK: “SÖZ VERDİK BİRLİKTE BAŞARDIK”

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, toplantıda belediye olarak yapılan çalışmaları sunum eşliğinde teşkilat mensuplarıyla paylaştı. Darıca için gece gündüz canla başla çalıştıklarını ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz projeleri gerçekleştirmek ve hem bize güvenen teşkilatımıza hem de oy veren vatandaşlarımıza mahcup olmamak için gece gündüz canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Hem hükümetimiz hem de Büyükşehir Belediyemiz ile beraber milletimize birlikte söz verdik ve birlikte başardık. Özellikle Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteği ile ilçemize sayısız eser kazandırıyoruz. Cumhurbaşkanımızın bizlere tavsiyesi olan gönül belediyeciliğini Darıca’mızda uygulamak için çalışıyoruz. Bugün sizlerin ve milletimizin karşısına söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmenin gururu ile çıkıyorum” diye konuştu.

BÜYÜKAKIN: “DARICA’YI ÖNEMSİYORUZ”

Daha sonra kürsüye çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli’nin her köşesini olduğu gibi Darıca’yı da önemsediklerini ifade ederek “Sizlerden aldığımız güçle kentimizin her köşesine hizmet götürmek için çalışıyoruz. Darıca’yı önemsiyoruz. Darıca bizim için kıymetli bir ilçe. Darıca Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık ile birlikte birçok eser kazandırıyoruz. Darıca’ya yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu.

ŞEKER: “AK KADROLAR MİLLETE HİZMET GÖTÜRÜYOR”

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker de yaptığı selamlama konuşmasında AK Parti’nin 20 yıldır millete hizmet götürdüğünü ifade ederek “AK Parti teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımız liderliğinde 20 yıldır milletimizin dertlerini çözmek için çalışıyor ve aziz milletimize hizmet götürüyoruz. Darıca olarak sizler şanslısınız. Darıca Belediye Başkanınız kar yağışında bile gece sabaha kadar sokaktaydı. Birileri gibi balık restoranında derya kuzusu yemiyordu. AK Parti belediyeciliğinin nasıl olduğunu sahada yansıtıyordu” dedi.

ELLİBEŞ: “REHAVETE KAPILMAYACAĞIZ”

Danışma meclisi toplantısında son olarak AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş selamlama konuşması yaptı. AK Parti teşkilatlarının ilk günkü aşkla çalışmaya devam ettiğini belirten Ellibeş, “Bizler AK Parti kadroları olarak her zaman sahadayız. Karşımızda güçlü bir muhalefet yok diye asla rehavete kapılmayacağız. Birbirimize daha da kenetlenerek Kocaeli’den ve Darıca’dan Cumhur ittifakına en güçlü desteği vermek için çalışacağız. Darıca’da Cumhur İttifakı olarak yüzde 60’ı geçeceğimize inanıyorum” diye konuştu.


Tarih: 09.02.2022
BAŞKAN BIYIK, İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA ÇALIŞMALARI ANLATTI
BAŞKAN BIYIK, İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA ÇALIŞMALARI ANLATTI
BAŞKAN BIYIK, İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA ÇALIŞMALARI ANLATTI
BAŞKAN BIYIK, İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA ÇALIŞMALARI ANLATTI
BAŞKAN BIYIK, İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA ÇALIŞMALARI ANLATTI