ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BU GURUR DARICA BELEDİYESİ’NİN
Darıca Belediyesi’nin Milli sporcusu Eray Şamdan, Olimpiyat ikincisi olarak gümüş madalyanın sahibi oldu ve Türkiye’ye karatede ilk madalyayı getiren isim olarak tarihe geçti.

Darıca Belediyesi’nin Milli sporcusu Eray Şamdan, Olimpiyat ikincisi olarak gümüş madalyanın sahibi oldu ve Türkiye’ye karatede ilk madalyayı getiren isim olarak tarihe geçti. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da olimpiyat heyecanını vatandaşlarla birlikte yaşadı. Darıca Belediyesi meclis toplantı salonunda dev ekranda final müsabakalarını vatandaşlarla birlikte izleyen Başkan Muzaffer Bıyık, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Final mücadelesini Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca İlçe Spor Müdürü Resul Kotan, Eray Şamdan’ın anne ve babası ile birlikte çok sayıda vatandaş da takip etti.

SALONDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Türk bayraklarıyla süslenen salonda final maçı büyük bir heyecanla takip edilirken zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da final maçında gözyaşlarını tutamazken Eray Şamdan’ın anne babası da oldukça duygusal anlar yaşadı. Salonu dolduran Darıcalılar da tezahüratlarla Eray’a destek oldular.

BIYIK: “GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM”

Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu olan ve ülkemizi Olimpiyatlarda temsil eden Eray Şamdan, Olimpiyat ikincisi olarak gümüş madalyanın sahibi olarak Türkiye’ye karatede ilk madalyayı getiren isim olarak tarihe geçerken Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da final maçının ardından duygularını dile getirerek başarılı sporcuyu ve ailesini tebrik etti. Eray’ın başarısıyla gurur duyduklarını ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Gözlerimizin dolduğu bir final mücadelesi izledik. O madalya Darıca’ya gelecek demiştik. Gözlerinden öpüyorum. Darıcamız adına ülkemiz adına çok gururluyuz. Eray kardeşimiz tüm gençlere rol model olacak. Kendisini ve ailesini bir kez daha tebrik ediyorum” diye konuştu. Final maçının ardından Başkan Muzaffer Bıyık, Şamdan ailesini tebrik ederken Eray’ın portesinin yer aldığı bir çerçeve hediye etti.Tarih: 06.08.2021
BU GURUR DARICA BELEDİYESİ’NİN
BU GURUR DARICA BELEDİYESİ’NİN
BU GURUR DARICA BELEDİYESİ’NİN
BU GURUR DARICA BELEDİYESİ’NİN
BU GURUR DARICA BELEDİYESİ’NİN
BU GURUR DARICA BELEDİYESİ’NİN