ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK'TAN 14 MART ZİYARETLERİ
Darıca Kaymakamı Yüksel Kara ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Darıca’daki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı.

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Darıca Hospitalpark Hastanesi ve Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirdi. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş’i ziyaret eden Kaymakam Kara ve Başkan Muzaffer Bıyık, daha sonra Hospitalpark Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten’i ziyaret ederek 14 Mart Tıp bayramlarını kutladı. 

SAĞLIKÇILARA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ

Kaymakam Kara ve Başkan Muzaffer Bıyık, daha sonra Darıca İlçe Sağlık Müdürü Ulaş Doğan’ı da ziyaret ederek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti. Başkan Muzaffer Bıyık, özellikle pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının değerlerinin bir kez daha anlaşıldığını ve ülke olarak kendilerine çok şey borçlu olduklarını söyledi. Sağlıkçıların her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Bizlerin ve sevdiklerimizin sağlığı için gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışarak kahramanlık örneği gösteren sizlere çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı hiçbir zaman ödeyemeyiz. Darıca Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız ve her türlü desteğe hazırız” diye konuştu.Tarih: 16.03.2021
BAŞKAN BIYIK'TAN 14 MART ZİYARETLERİ
BAŞKAN BIYIK'TAN 14 MART ZİYARETLERİ
BAŞKAN BIYIK'TAN 14 MART ZİYARETLERİ