ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
BAŞKAN BIYIK:"DARICALILARIN FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYORUZ"
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Darıca merkezde esnafları gezen Başkan Muzaffer Bıyık, “Darıcalı vatandaşlarımızın fikirlerini önemsiyoruz. Darıca’yı ortak akılla yönetmek için herkesin görüşünü dinliyoruz” dedi.

Darıca’da gönül belediyeciliği ile sosyal belediyeciliği harmanlayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinleyip notlar alıyor. Vatandaşları hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve her zaman iç içe olan Başkan Muzaffer Bıyık, ev ve işyeri ziyaretleriyle birlikte mahallelerde de esnafları gezerek fikir alışverişinde bulunuyor.

DARICA’YI BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Darıca merkezde esnaf turu yapan Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Esnaflarımızı önemsiyoruz. Darıca’da esnafların yüzünün gülmesi ve mutlu olmaları için çalışıyoruz. Çünkü esnafın güçlü olması Darıca’nın da güçlü olmasına katkı sunar. Bu anlayışla her zaman esnaflarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Darıcalı vatandaşlarımızın görüşlerini önemsiyoruz. Darıca’yı ortak akılla birlikte yönetiyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerine göre yol haritamızı belirliyoruz” diye konuştu.Tarih: 04.11.2020
BAŞKAN BIYIK:
BAŞKAN BIYIK:
BAŞKAN BIYIK:
BAŞKAN BIYIK: