ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ SAĞLIKLI İŞYERİ SERTİFİKASI ALDI
Koronavirüs tedbirleri kapsamında örnek çalışmalara imza atan Darıca Belediyesi, yenilenen yüzüyle vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği sosyal tesisler için Sağlıklı İşyeri Sertifikası aldı.

Darıca Belediyesi’ne bağlı sosyal tesisler, UDDER ve SİSDER işbirliği ile hazırlanan “Sağlıklı İşyeri Programı” çerçevesinde koronavirüs sürecinde uygulanacak COVİD 19 ve Hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri kapsamında istenilen koşulları yerine getirdiği için Sağlıklı İşyeri Belgesi’ni almaya hak kazandı. Darıca Belediyesi sosyal tesislerine verilen sağlıklı işyeri belgesini UDDER ve SİSDER yetkilileri Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teslim ettiler. Her koşulu yerine getiren Darıca Belediyesi’ne bağlı Deniz Köşkü Restoran, Seyir Tepesi Kafe, Dudayev Kafe ve Balyonoz Kafe, artık sağlıklı işyeri belgesi ile vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek.

BIYIK: “VATANDAŞLARIMIZIN İÇİ RAHAT OLSUN”

Yenilenen ve modern hale gelen sosyal tesislerin sağlıklı işyeri belgesi almasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında Darıca’da vatandaşlarımızın huzuru ve sağlığı için her türlü tedbiri aldık almaya da devam ediyoruz. Sosyal tesislerimizi de normalleşme süreciyle birlikte gerekli her türlü önlemi alarak hizmete açtık. Modern bir hale getirdiğimiz ve yenilediğimiz sosyal tesislerimiz bakanlığın belirlediği her koşulu yerine getirerek Sağlıklı İşyeri Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Sosyal tesislerimizde gönül rahatlığıyla vakit geçirebilirler. Biz onların sağlığı ve huzuru için her türlü tedbiri almaya devam edeceğiz. Ancak buradan vatandaşlarımıza bir kez daha seslenmek istiyorum. Lütfen maske ve sosyal mesafe kuralına uymaya devam edelim” diye konuştu.Tarih: 23.06.2020
DARICA BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ SAĞLIKLI İŞYERİ SERTİFİKASI ALDI
DARICA BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ SAĞLIKLI İŞYERİ SERTİFİKASI ALDI