ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA'DA SINAV ÖNCESİ OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
Darıca Belediyesi, önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı öncesi sınavın yapılacağı okulları dezenfekte ederek sınav gününe hazır hale getiriyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında örnek projelere imza atan ve her alanda çalışmalarını sürdüren Darıca Belediyesi, bu kapsamda önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı öncesi ilçe genelinde sınavın yapılacağı okullarda dezenfekte ve temizlik çalışması yaptı. Sınava girecek öğrencilerin sağlığı ve huzuru için çalıştıklarını ifade eden ve başarılar dileyen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Yavrularımızın sağlığı her şeyden önemli. Sınava girecek olan öğrencilerimizin sağlığı ve huzuru için sınavın yapılacağı okullarda dezenfekte çalışması yaptık. Ekiplerimiz okullarda ve sınıflarda detaylı dezenfekte çalışması yapıyor. Darıca Belediyesi olarak üzerimize düşen her görevi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin” şeklinde konuştu.

ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DENEME SINAVLARI

Öte yandan Darıca Belediyesi, bir yandan koronavirüs  tedbirleri kapsamında okullarda kapsamlı hijyen çalışmalarına devam ederken bir yandan da öğrencilerin sınava en iyi şekilde hazırlanmaları için çalışmalarını sürdürüyor. Pandemi süreci nedeniyle hazırlık kursları kapandığı için uzaktan eğitimle öğrencilere desteğini sürdüren Darıca Belediyesi, öğrenciler için ücretsiz deneme sınavları da düzenleyerek sınava girecek öğrencilerin yanında yer aldı. Başkan Muzaffer Bıyık da deneme sınavı öncesi öğrencileri ziyaret ederek sınavda başarılar diledi ve Darıca Belediyesi olarak her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.Tarih: 16.06.2020
DARICA'DA SINAV ÖNCESİ OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
DARICA'DA SINAV ÖNCESİ OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
DARICA'DA SINAV ÖNCESİ OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
DARICA'DA SINAV ÖNCESİ OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ