ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
Darıca Belediyesi, vatandaşlara daha verimli hizmet edebilmek ve tasarrufu ön planda tutmak amacıyla parklara koyduğu kent mobilyaları ve oturma grupları gibi araçları kendi bünyesinde bulunan atölyede üretiyor.

Darıca’da kentin ihtiyacı olan kamelya, bank ve piknik masaları gibi ilçenin çeşitli noktalarında kullanılan mobilyalar, Darıca Belediyesi’nin kendi bünyesinde kurulan atölyede üretiliyor. Daha düşük maliyetle üretilen mobilyalar, usta ellerden özenle çıkıyor ve Darıcalıların hizmetine sunuluyor. Darıca Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren atölyede usta ellerde tasarlanarak üretilen malzemeler, ilçenin dört bir yanında ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirilirken, üretimin ilk aşamasından montajına kadar geçen süreç belediye personeli tarafından titizlikle yürütülüyor. Atölyede ayrıca bozulan ve kırılan ürünlerin bakım onarım ve tadilatı da yapılıyor.

BAŞKAN BIYIK ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, üretimin ve bakım onarımların yapıldığı atölyeyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Darıcalılara kaliteli hizmeti tasarruf ederek vermek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Parklarımızda ve ilçemizin çeşitli noktalarında yer alan oturma grupları ve kamelyalar gibi kent mobilyalarını kendi atölyemizde üretiyoruz. Uzman personellerimizin görev aldığı atölyemizde kent mobilyaları hem hızlı hem de düşük bir bütçeyle yapılıyor. Bu sayede dışarıdan hizmet almadan ve ekstra bütçe ayırmadan kendi mobilyalarımızı kendimiz üretiyoruz. Üretimin yanı sıra bakım onarım çalışmalarını da kendi ekiplerimizle hızlı bir şekilde düşük bütçeyle yapmış oluyoruz.  Kendi atölyemizde üretilen oturma bankları ve kamelyalar gibi çeşitli mobilyalar vatandaşlarımızın kullanımına sunulmak üzere ilçemizin dört bir yanına yerleştiriliyor” diye konuştu.Tarih: 10.06.2020