ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
HABERLER
Kültür & Sanat
Gündem
Sosyal Faaliyetler
HABERLER
DARICA'DA KADINLAR GÜNÜ İÇİN ÖZEL KONSER
Darıca Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir konser düzenliyor. Kadınların toplum içindeki rolünü arttırmak için çalıştıklarını ve bu kapsamda kadınlara yönelik projelere önem verdiklerini ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, tüm kadınları konsere davet etti.

Kadınların her alanda aktif ve mutlu bir yaşam sürmeleri için çalışan Darıca Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınlara yönelik özel bir konser düzenliyor. Darıca Belediyesi Klasik Türk Müziği Korosu’nun kadınlar günü etkinlikleri kapsamında koro şefi Kıymet Şen yönetiminde vereceği ‘Kadın Bestekarlarımız ile Bir Nefes’ adlı konser 8 Mart Salı günü saat 19.00’da Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Darıca Belediyesi İskoliye Sanat Akademisi bünyesinde eğitim gören kursiyerlerden oluşturulan koro, Türk müziğinin önemli eserlerini Darıcalı kadınlar için sergileyecek.

BIYIK DARICALI KADINLARI DAVET ETTİ

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kadınların toplum içindeki rolünü arttırmak için çalıştıklarını ve bu kapsamda kadınlara yönelik projelere önem verdiklerini ifade ederek tüm Darıcalıları konsere davet etti ve şöyle konuştu: “Öncelikle hayatımızın her anında canla başla emek vererek sevgileri ve fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren kıymetli kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyorum. Darıca Belediyesi olarak kadınları önemsiyor ve güçlü kadın güçlü Darıca anlayışıyla projeler geliştiriyoruz. Bu özel ve anlamlı gün dolayısıyla güzel bir konser etkinliği düzenledik. Darıca Belediyesi olarak oluşturduğumuz koronun sahne alacağı konsere tüm Darıcalı kadınlarımızı bekliyoruz.”Tarih: 07.03.2022
DARICA'DA KADINLAR GÜNÜ İÇİN ÖZEL KONSER