Haber
DARICA’LI KARATECİLER BALKAN ŞAMPİYONASI YOLCUSU
DARICA’LI KARATECİLER BALKAN ŞAMPİYONASI YOLCUSU

Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün Milli Karatecileri Balkan Şampiyonası için tatamiye çıkıyor. Teknik direktör Adnan şamdan ve Milli sporcularımız Meryem Mazlum ile Ayca Düzgel, Sırbistan’da yapılacak Balkan Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

Bulgaristan’da yapılan son Avrupa Karate Şampiyonası’nda Takım Kata dalında ikinci olarak ülkemize Gümüş Madalya getiren Milli Sporcularımız bu kez Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler. Ferdi Kata dalında mücadele edecek sporcularımız da tek hedef Balkan Şampiyonluğu. Milli Sporcularımızla beraber Teknik Direktör Adnan Şamdan da Karate Federasyonu’nun görevlendirmesiyle Milli Takım Teknik Direktörü olarak Sırbistan’a giderek Darıca’yı ve ülkemizi temsil edecek.

KARABACAK ŞAMPİYONLUK İSTEDİ

Sırbistan’da yapılacak Balkan Şampiyona öncesi Milli Sporcularımız Teknik Direktör Adnan Şamdan ve antrenör Ahmet Akçay ile beraber önceki gün Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Karabacak Milli Takım kafilesinde yer alan Darıcalı Sporcular ve Teknik direktör Adnan Şamdan’a başarı dileklerini ileterek ülkemize altın madalya ve şampiyonluklar getirmelerini istedi.


Tarih: 21.03.2017