Haber
DARICA'DA BAYANLARA ÖZEL BİR PROGRAM
DARICA'DA BAYANLARA ÖZEL BİR PROGRAM

Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Zeynep Dizdar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Darıca’lı bayanlara müzik ziyafeti verecek.  

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde 8 Mart 2017 Çarşamba günü saat 14:00’da başlayacak konserde, Yolun Açık Ola, İlle De Sen, Sana Güvenmiyorum, Hayat Benim Elimde ve Viraj gibi albümleriyle hayranlarının gönlünde taht kuran Zeynep Dizdar, Darıca’lı bayanlara özel bir konser verecek.
 

BAŞKAN KARABACAK TÜM BAYANLARI DAVET ETTİ 
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, tüm bayanları Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenleyecekleri Zeynep Dizdar konserine davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “bu anlamlı günde bir nebze de olsa cefakar ve fedakar bayanları mutlu etme ve günün yorgunluğunu atma adına düzenlediğimiz etkinliğimize davet ediyorum. Darıca Belediyesi olarak kadınlarımıza yönelik sosyal ve kültürel etkinliklerimizin yanı sıra, ilçemizde değer üreten, şehrimizin kimliğine katkı sunan bütün kadınlarımızın kendini geliştirmesi ve topluma faydalı bireyler yetiştirmeleri adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diyerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.Tarih: 07.03.2017