Haber
DARICA’DA YOL BAKIM EKİPLERİ ÇALIŞIYOR
DARICA’DA YOL BAKIM EKİPLERİ ÇALIŞIYOR

Darıca’da ilçenin değişik mahallelerinde acil bakım onarım gerektiren noktalarda 7/24 hizmet veren Acil Yol Bakım Onarım ekipleri vatandaşlardan gelen şikayetler doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Yaklaşık bir aydır çalışmalarına ara vermeden devam eden Acil Yol Bakım Onarım Ekibi bu sürede şehrin hemen her noktasında önemli çalışmalara imza atarak vatandaşlardan gelen şikayetleri çözüme kavuşturdu.

YIL BOYUNCA ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Ekipleri ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak,” toplamda 2 teknik eleman, 2 operatör, şoför, usta ve işçiler olmak üzere 24 kişiden oluşan ekiplerin 9 adet iş makinası, 5 adet kamyon ve 7 adet kamyonetle birlikte ilçenin her noktasına hizmet verdiğini ifade etti.

Başkan Karabacak, Kocaeli’de ilk kez bu şekilde geniş çaplı Acil Yol Bakım Onarım Ekibi oluşturulduğuna dikkat çekerken, “gerek whatsapp yoluyla, gerek şikayet dilekçeleriyle ve gerekse sosyal medya aracılığıyla vatandaşlardan gelen şikayetler bu ekiplerimiz tarafından anında değerlendirilerek çözüme kavuşturuluyor. Vatandaşlarımızın cadde ve sokaklarda acil olarak giderilmesi gereken aksaklıkları 444 74 11 numaralı Belediye Hattı ve  0532 308 41 41 numaralı Darıca Belediyesi Whatsapp Hattı ile belediyemizin web sitesi ve sosyal medya hesaplarından belediyeye bildirilmesini istiyoruz. Yol Bakım Onarım Ekibimiz özellikle havaların soğumaya başladığı bu günlerde ağır kış şartlarında da hizmet verecek şekilde araç, teçhizat ve cihazlarla donatılmış durumda.” diyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Tarih: 25.01.2018
DARICA’DA YOL BAKIM EKİPLERİ ÇALIŞIYOR
DARICA’DA YOL BAKIM EKİPLERİ ÇALIŞIYOR