Haber
BAŞKAN KARABACAK'TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN KARABACAK'TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, ülkesi için büyük fedakarlık gösteren Gazilerimize çok şey borçlu olduğumuzu söyledi. Başkan Karabacak mesajında şu görüşlere yer verdi.

Bugün millet olarak dünyanın en güzel coğrafyalarından birinde birlik ve beraberlik içerisinde, bağımsızca yaşıyor olmamızı, tüm varlığını bir an bile düşünmeden feda eden aziz şehitlerimize ve değerli kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzun bilincindeyiz.

BU MİLLET 15 TEMMUZ’DA DESTAN YAZDI

Vatanı uğruna gerektiğinde malını ve canını vermekten kaçınmayan gazilerimiz ve ailelerine çok şey borçluyuz. Son olarak 15 Temmuz hain darbe girişiminde milletimiz canını hiçe sayarak vatanını müdafaa etmiş ve şehitlerimizin yanı sıra binlerce insanımız Gazi ünvanını hak etmiştir. Ülkesi uğruna canını hiçe sayan gazilerimize karşı yapacağımız hiçbir şey, bu eşsiz hizmetlerinin bir karşılığı veya bedeli olamaz. Bizler yerel yönetimler olarak bölgemizdeki şehit yakını, gazilerimiz ve yakınlarına her anlamda katkı ve destek veriyor, onların sorunlarına çözüm bulma adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu vesileyle Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e mareşal rütbesi ve gazi unvanı verilişinin yıldönümünü ve Gaziler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, hayatta olan gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aile bireylerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum 
Tarih: 19.09.2017
BAŞKAN KARABACAK'TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI