Haber
DARICA DİRİLİŞ İÇİN YÜRÜYECEK
DARICA DİRİLİŞ İÇİN YÜRÜYECEK

“Darıca Evet Platformu” öncülüğünde 07 Nisan Cuma günü Darıca’da Fener Alayı eşliğinde Diriliş Yürüyüşü yapılacak. Yürüyüşün ardından ise ülkemizin ünlü seslerinden Uğur Işılak Darıca Cumhuriyet Meydanı'nda bir konser verecek.

Darıca Belediye Başkanı ve Darıca Evet Platformu Başkanı Şükrü Karabacak öncülüğünde düzenlenecek olan Diriliş Yürüyüşü 07 Nisan Cuma günü saat 19:30’da Cami Mahallesi Sağlık Ocağı'ndan başlayıp, Çınaraltı mevkiinden devam ederek Darıca Cumhuriyet Meydanı'nda sona erecek. Yürüyüşün ardından ise ünlü sanatçı Uğur Işılak konseri ile program sona erecek.

KARABACAK TÜM HALKI DAVET ETTİ

Darıca Belediye Başkanı ve Darıca Evet Platformu Başkanı Şükrü Karabacak 07 Nisan Cuma günü yapılacak olan etkinliğe tüm vatandaşları davet ederek, “Darıca Evet Platformu olarak 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi halkımızla birlikte fener alayı eşliğinde ilçe merkezimizde “Diriliş Yürüyüşü” adı verdiğimiz etkinliğimizi organize edeceğiz. Ellerimizde Türk Bayraklarıyla ve fener alayı eşliğinde yapacağımız yürüyüşün ardından ülkemizin ünlü seslerinden Uğur Işılak konseri ile programımızı tamamlayacağız. Tüm bölge halkını etkinliğimize davet ediyorum.” diyerek programla ilgili detaylar aktardı.
Tarih: 29.03.2017