Haber
KARABACAK'TAN KAPALI PAZAR MÜJDESİ
KARABACAK'TAN KAPALI PAZAR MÜJDESİ

Osmangazi Salı Pazarı esnafıyla düzenlenen sabah kahvaltısında Başkan Karabacak, ilçede yapımına başlanacak iki adet kapalı pazar müjdesini verdi.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık,  Pazarcılar Odası Başkanı Ziyaettin Erattır ve pazarcı esnafın katıldığı kahvaltıda bir selamlama konuşması yapan Başkan Karabacak, birisi Darıca merkezde diğeri Nenehatun Mahallesi’nde olmak üzere iki kapalı pazar yapacakları müjdesini verdi.

Başkan Karabacak, bizim önceliğimiz esnafımızın evine ekmek götürmesi için daha rahat ortamda çalışmasına imkan sağlamak, aynı zamanda vatandaşımızın daha iyi şartlarda Pazar yapmasına imkan sağlamak. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor, Darıca  Camii Mahallesi’nde projeleri tamamlanan kapalı Pazar projemizi yakında hayata geçiriyoruz. Nenehatun Mahallesi’nde ise alanını belirlediğimiz ikinci semt pazarının proje çalışmalarına başladık. Bu kapalı pazar yerlerine ulaşım için diğer mahallelerden ücretsiz servis uygulamamız olacak.

BÜYÜK PROJELERİN DEVAMI İÇİN EVET DİYORUZ


Başkan Karabacak ilçedeki diğer çalışmalarla ilgili bilgiler de aktarırken, “uzunluğu 15 km olacak Darıca Gebze Metrosu için 2018 de ilk kazma vurulacak. Yaklaşık 1000 dönümlük askeri alanın tahsisi yapıldı. Bu alanda okul kampüsü, kamu binaları yapımı, Çamlıca Camii benzeri büyük bir cami ve külliye ile halkımızın istifade edeceği rekreasyon alanları gibi önemli projeler hayata geçecek. Sizlerden bu büyük projelerin devamı ve istikrar için 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda “evet” diyerek ülkemizin her alandaki kalkınmasına destek olmanızı istiyoruz. Yeni anayasa ile bölgesinde lider, güçlü bir Türkiye’nin temellerini atacağız.” diyerek referandumda Pazar esnafından destek istedi. Başkan Karabacak program sonrası esnafı ziyaret ederek bol kazançlar diledi.
Tarih: 28.03.2017
KARABACAK'TAN KAPALI PAZAR MÜJDESİ
KARABACAK'TAN KAPALI PAZAR MÜJDESİ
KARABACAK'TAN KAPALI PAZAR MÜJDESİ
KARABACAK'TAN KAPALI PAZAR MÜJDESİ
KARABACAK'TAN KAPALI PAZAR MÜJDESİ