Haber
GENÇ ÇİFTLER EVET DEDİ
GENÇ ÇİFTLER EVET DEDİ

Darıca Belediyesi personellerinden Kadir Öztürk,  Merve Ebiyce ile  Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın kıydığı nikahla dünya evine girdi.

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde kıyılan nikaha kalabalık bir davetli topluluğu katılırken, genç çiftin nikah şahitliklerini Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediyesi Başkan Yardımcıları Metin Söylemez ve Mustafa İltekin, Darıca Gençlerbirliği Başkanı Mustafa Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz,  , Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Hikmet Yaşar, Darıca Park AVM Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Örs ve Orhan Pala yaptı.

HERKESTEN GÜÇLÜ BİR EVET BEKLİYORUZ

Genç çiftlerin nikahını kıyan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, genç çifte bir ömür mutluluklar dilerken, “hayatınızın en güzel imzalarını attığınız bu günde, güçlü bir aile temelleri üzerine kurulan devletimizin daha da güçlü olması adına 16 Nisan’da da herkesten güçlü bir “evet “ bekliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tavsiyesini sizlere iletiyorum, en az 5 çocukla güçlü yarınlarımızı kuralım.” diyerek nikah cüzdanını gelin hanıma verdi.Başkan Karabacak günün anısına genç çiftlere Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.
Tarih: 27.03.2017
GENÇ ÇİFTLER EVET DEDİ
GENÇ ÇİFTLER EVET DEDİ
GENÇ ÇİFTLER EVET DEDİ