ANASAYFA
DARICA
BAŞKAN
KURUMSAL
HABERLER
ETKİNLİKLER
FOTOĞRAF GALERİ
VİDEO GALERİ
PROJELER
HİZMETLER
BAŞVURULAR
KAYITLAR
DÖKÜMANLAR
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
E-BELEDİYE
DUYURULAR
G22B23C4A PAFTA, 1826 ADA, 1, 2, VE 3 NOLU PARSELLERE İLİŞKİN 1/1000 ÖLÇEKLİ UYGULAMA İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİNE İLİŞKİN DUYURU
2023 | YKS SINAV ÜCRETLERİ HAKKINDA DUYURU
1/1000 ÖLÇEKLİ REVİZYON UYGULAMA İMAR PLANI HÜKÜMLERİNİN REVİZYONU AMACIYLA HAZIRLANAN VE KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİSİNİN 12.01.2023 TARİHLİ VE 23 SAYILI MECLİS KARARI İLE ONAYLANAN UİP-41203671 PLAN İŞLEM NUMARALI PLAN NOTLARI DEĞİŞİKLĞİE İLİŞKİN TADİLAT PAFTALARI VE MECLİS KARARI HAKKINDA DUYURU.
NENEHATUN MAHALLESİNDE BELİRLİ PARSELLERİN 1/1000 ÖLÇEKLİ İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA DUYURU
GÖREVDE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN PERSONEL LİSTESİ
BAYRAMOĞLU MAHALLESİNDE BELİRLİ PARSELLERİN 1/100 ÖLÇEKLİ İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA DUYURU
BAYRAMOĞLU VE EMEK MAHALLELERİNDE BELİRLİ PARSELLERİN 1/100 ÖLÇEKLİ İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA DUYURU
DARICA'DA BULUNAN ACİL TOPLANMA ALANLARI
100. YIL DARICA KOŞUSU HAKKINDA DUYURU
DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
DUYURULAR
100. YIL DARICA KOŞUSU HAKKINDA DUYURU

Yarışın Adı : 100. YIL DARICA KOŞUSU
Tarih : 11 Haziran 2023
Saat : 10.00

100. Yıl Darıca Koşusu, Balyanoz Koyu'nun 2. Etap Alanının önünden başlayacak olan koşu aynı yerde sona erecektir.

• Yarışma Türkiye Atletizm Federasyonu ve WA yarışma kurallarına uygun olarak yapılacaktır.

• Yarışma kulüplü, ferdi sporculara açık olup yabancı sporcular katılamayacaktır.

• Yarışma alanında hiçbir aracın sporcunun yanında seyrine izin verilmeyecek olup görevli araçlar dışında parkura kimse alınmayacaktır.

• Yarışmaya katılan sporcular kayıt sayfasında bulunan aşağıdaki beyanı okumuş ve kabul etmiş sayılacaklardır.

• 10K katılımcılarının 11 Haziran 2022 tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak gerekmektedir.

• Faaliyet esnasında mesuliyet tamamen katılımcılara aittir. Katılımcılar kayıt anında muvafakatname dolduracaklardır. ‘’Yukarıda yazısı olan ben, kendi adıma ve varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına, 2023 yılı “100.Yıl Darıca Koşusu” öncesi ve sonrasında, aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir sakatlık, hasar ve ölüm durumlarında organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, organizasyon temsilcilerinin sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu; bu koşuya katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelimin olmadığını, bu koşu için fiziksel olarak yeterli olduğumu kabul ediyor ve ayrıca şahsıma ait çekilmiş her türlü fotoğraf ve film kaydının, reklam dahil tüm yasal amaçlı kullanımlarına izin veriyorum. Organizasyona katılmak için kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir sebeple organizasyona katılmadığım takdirde bu kayıtta elde ettiğim haklarımı talep etmeyeceğimi beyan ediyorum.

• Yarış için süre sınırı 10km için 90 dakikadır.

• Toplanma yeri Darıca Bayramoğlu balyanoz koyu 2. Etap alanıdır

DİSKALİFİYE

Göğüs numarası başkalarına devredilemez. Yarış güzergâhından çıkılması, güzergâhın değiştirilmesi, göğüs numarasının göğüs hizasında takılmaması ve göğüs numarasının başkalarına devredilmesi diskalifiye olunmasına sebep olur. Parkur üzerinde bulunan kontrol noktalarından geçmeyen sporcular diskalifiye edilir. Parkurun belli noktalarında yarışma anı kameralarla izlenecektir. Etkinlik teknik kuralları Atletizm Federasyonu ilgili talimatnamesi ve WA talimatnamesi gereğince uygulanacaktır.

KİŞİSEL EŞYALAR

Katılımcıların para, saat ve diğer değerli eşyalarını yanlarında getirmemeleri önerilir. Kayıp olan değerli eşyalardan organizasyon komitesi sorumlu değildir. Organizasyon komitesi, tüm katılımcıları kayıt formunda yer alan beyanı okumuş ve kabul etmiş sayar.

ÖDÜLLER

Kadın ve Erkek Genel Kategorilerinde kürsüye çıkan herkese özel tasarlanmış madalya kupa ve para ödülleri verilecektir. 10K statüsünde genel klasmanda ilk 5 ve yaş gruplarında yalnızca ilk 3 sporculara, ödüller verilecektir. Yarışmada genel klasmanda dereceye giren sporcular yaş grupları ödül sıralamasında yer almayacaklardır. Genel klasman 1. 5000TL 2. 4000TL 3. 3000 TL 4. 2000TL 5.1000TL Yas grupları 1.1000TL 2. 750TL 3. 500TL ödül verilecektir.

YAŞ GRUPLARI

35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75+ yaş gruplarında kadın ve erkek olmak üzere sonuç tasnifi yapılacaktır.

UYARILAR

Organizasyona dair belirtilen tüm bilgilerde idare tarafından değişiklik yapılabilir (örneğin; güzergâh, tarih, çip dağıtım alanı vb.). Olası değişikliklerle ilgili bilgilerin tamamı sosyal medya hesapları ve etkinlik web sitesi aracılığıyla duyurulacaktır.


Kayıt için : Buraya tıklayınız.

Tarih: 12.01.2023